Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plikostrada.pl - UWAŻAJCIE NA TEN SERWIS!

Utworzony przez =====, 2 stycznia 2013 r. o 20:02
Nie bać się! Ja też się dałem głupio nabrać dzisiaj i akurat po 10 minutach znalazłem to forum. Napisałem email :na Niniejszym z zachowaniem 14 (czternastu) dni liczonych od dnia zawarcia umowy, odstępuję od zawartej przeze mnie Umowy o świadczenie usługi Plikostrada do nich i napisze jak mi odpowiedzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam .Dzisiaj ja dostałam przedsądowne wezwanie zapłaty ale narazie nic z tym nie robię.A co będzie dalej to nie wiem a mam stracha przyznam się .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się ostatnio naciełam, trzeba coś z tym zrobić, to są oszuści!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://ttv.pl/aktual...tal,129750.html     witam polecam obejrzeć materiał telewizji ttv odnośnie plikostrady .  ja równierz dałam się nabrać - ale na szczęście nie zapłaciłam im ani grosza i nie zamierzam płacić . zgłaszajcie się do UOKIK i na Policję . W nas siła może uda nam sie zidentyfikować oszustów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
 
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam.To co ja mam z tym zrobić? Zignorować to czy iść z tym na policje? Proszę o radę 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ,ciekawe tylko ze nie ma paragrafu na takich gnoi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest : ciepły mocz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. mam ten sam problem zarejestrowalam sie na ich stronie i nigdy nie sciagnelam zadnych danych ani nie zalogowalam sie tam ponownie , dane podalam falszywe tylko meila prawdziwego i teraz pisza mi meile o sadzie jesli nie wplace im 96 zl za korzystanie z serwisu ( ja z nieggo ani razu nie skorzystalam ) niestety ja nie odstapilam od umowy do 14 dni bo  jak tylko zarejesrowalam sie zapomnialam o tej strone i az do teraz nie wchodzilam . czy groza mi jakies konsekwencje bo jednak 100 zl to duza zaplata za NIc tak naprawde, pomocy odpiszcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez sie zarejestrowalam, podalam falszywe dane i starszyli mnie windykacja bo nie zaplacilam im nic a teraz niedawno przyszedl mi taki meil na poczte: Szanowna Pani, Niniejszym informujemy, iż w wyniku wewnętrznego postępowania wyjaśniającego przeprowadzonego przez Biuro Windykacji ustalono, iż zamawiając odpłatną usługę elektroniczną w serwisie Plikostrada.pl, podała Pani nieprawdziwe lub niekompletne dane osobowe, co uniemożliwiło wierzycielowi doprowadzenie do skutecznej egzekucji zadłużenia na drodze postępowania cywilnego. Przypominamy, iż dnia 30.04.2013 o godzinie 21:32:25 korzystając z adresu IP: 188.47.78.14 zawarła Pani umowę o świadczenie odpłatnej usługi premium, rejestrując formularz zamówienia w serwisie Plikostrada.pl. Pomimo wielokrotnych wezwań do zapłaty do dnia dzisiejszego nie uregulowała Pani zaległej należności abonamentowej. Zamawiając usługę złożyła Pani oświadczenie woli o przeczytaniu i zaakceptowaniu treści regulaminu, zgodnie z którym w zamian za otrzymanie darmowego świadczenie w okresie pierwszych 14 dni trwania umowy, zobowiązała się Pani do przekazania swoich prawdziwych danych osobowych potrzebnych do realizacji umowy. Tym samym istnieje uzasadnione przypuszczenie, iż mogła się Pani dopuścić przestępstwa oszustwa określonego w art. 286 kodeksu karnego, zagrożonego karą pozbawiania wolności od 6 miesięcy do 8 lat i polegającego na podaniu fałszywych danych osobowych w celu wyłudzenia usługi premium. W przypadku skierowania sprawy na drogę karną, Pani prawdziwa tożsamość zostanie ustalona na podstawie utrwalonych danych teleinformatycznych, identyfikujących Panią jako abonenta usługi poczty elektronicznej oraz usługi dostępu do sieci Internet. Polscy usługodawcy internetowi mają obowiązek zapisywania, który z klientów o danej porze korzystał z danego adresu IP, właśnie na wypadek ewentualnych przestępstw lub wyłudzeń dokonanych przez klientów. Stosowne czynności śledcze zostaną w takim wypadku przeprowadzone w przez funkcjonariuszy właściwego w sprawie Wydziału Wywiadu Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji ustanowionego zgodnie z art. 7 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy o Policji z dnia 6 kwietnia 1990 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 7, poz. 58 z późn. zm.). W chwili obecnej jedynym sposobem polubownego załatwienia sprawy, jest uiszczenie zastrzeżonej kary umownej wynikającej z §5 ust. 5 regulaminu, w wysokości 200 PLN. W przypadku braku uregulowania należności w nieprzekraczalnym terminie wynoszącym 5 dni od daty wysłania niniejszej wiadomości, sprawa zostanie procedowana w trybie pilnym, celem przekazania organom ścigania.     co mam robic? czy faktycznie moga dojsc do moich prawdziwych danych i nalozyc kare?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez sie zarejestrowalam, podalam falszywe dane i starszyli mnie windykacja bo nie zaplacilam im nic a teraz niedawno przyszedl mi taki meil na poczte: Szanowna Pani, Niniejszym informujemy, iż w wyniku wewnętrznego postępowania wyjaśniającego przeprowadzonego przez Biuro Windykacji ustalono, iż zamawiając odpłatną usługę elektroniczną w serwisie Plikostrada.pl, podała Pani nieprawdziwe lub niekompletne dane osobowe, co uniemożliwiło wierzycielowi doprowadzenie do skutecznej egzekucji zadłużenia na drodze postępowania cywilnego. Przypominamy, iż dnia 30.04.2013 o godzinie 21:32:25 korzystając z adresu IP: 188.47.78.14 zawarła Pani umowę o świadczenie odpłatnej usługi premium, rejestrując formularz zamówienia w serwisie Plikostrada.pl. Pomimo wielokrotnych wezwań do zapłaty do dnia dzisiejszego nie uregulowała Pani zaległej należności abonamentowej. Zamawiając usługę złożyła Pani oświadczenie woli o przeczytaniu i zaakceptowaniu treści regulaminu, zgodnie z którym w zamian za otrzymanie darmowego świadczenie w okresie pierwszych 14 dni trwania umowy, zobowiązała się Pani do przekazania swoich prawdziwych danych osobowych potrzebnych do realizacji umowy. Tym samym istnieje uzasadnione przypuszczenie, iż mogła się Pani dopuścić przestępstwa oszustwa określonego w art. 286 kodeksu karnego, zagrożonego karą pozbawiania wolności od 6 miesięcy do 8 lat i polegającego na podaniu fałszywych danych osobowych w celu wyłudzenia usługi premium. W przypadku skierowania sprawy na drogę karną, Pani prawdziwa tożsamość zostanie ustalona na podstawie utrwalonych danych teleinformatycznych, identyfikujących Panią jako abonenta usługi poczty elektronicznej oraz usługi dostępu do sieci Internet. Polscy usługodawcy internetowi mają obowiązek zapisywania, który z klientów o danej porze korzystał z danego adresu IP, właśnie na wypadek ewentualnych przestępstw lub wyłudzeń dokonanych przez klientów. Stosowne czynności śledcze zostaną w takim wypadku przeprowadzone w przez funkcjonariuszy właściwego w sprawie Wydziału Wywiadu Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji ustanowionego zgodnie z art. 7 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy o Policji z dnia 6 kwietnia 1990 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 7, poz. 58 z późn. zm.). W chwili obecnej jedynym sposobem polubownego załatwienia sprawy, jest uiszczenie zastrzeżonej kary umownej wynikającej z §5 ust. 5 regulaminu, w wysokości 200 PLN. W przypadku braku uregulowania należności w nieprzekraczalnym terminie wynoszącym 5 dni od daty wysłania niniejszej wiadomości, sprawa zostanie procedowana w trybie pilnym, celem przekazania organom ścigania.     co mam robic? czy faktycznie moga dojsc do moich prawdziwych danych i nalozyc kare?
Mamy Cię! Poniewaz podałeś/aś fikcyjne dane, jutro Cię zgarniemy! Masz być miedz godziną 12.30 - 15.32 w domu! Pozdrawiam Szew CBŚ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://otourl.pl/tusk_wyjecha_zostawi_polske Sprawa się rypła ;/ tusk zaplacil kilka milionow PKW za zfalszowanie wyborow a teraz siedzi spokojnie i cicho w Brukseli : /
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś z tych którzy podali prawidłowy adres zamieszkania otrzymał już wezwanie do zapłaty tradycyjną korespondencją?
tak i nie wiem co mam zrobić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak i nie wiem co mam zrobić?
Ja też mam stracha ,ale narazie nic nie robię z tym 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Moja córka weszła na Plikostradę i zaakceptowała regulamin,podała prawdziwe swoje dane nie czytając regulaminu.Teraz przysłali mi kwotę za wykupienie u nich abonamentu 112,00zł w terminie 7 dni a jeśli nie zapłacę w tym terminie to piszą ,ze kwota bedzie wzrastać.Pismo które wysłali jest to wezwanie przedsądowe.Córka ma 11 lat jest niepełnoletnia a ja się dowiedziałam dopiero jak przysłali wezwanie do zapłaty.Co robić?proszę o pomoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest do obejścia, zgłoś się do prawnika i on za Ciebie to załatwi, bo nie musisz tego płacić, a tym bardziej nie mogą straszyć Cie prokuratorem, ja już mam spokój, zapłaciłem 30 zł prawnikowi i gehenna się skończyła :) jakby ktoś chciał namiar do prawnika to zostawiam 507 514 444
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam , przed chwila załozylam konto na tej stronie ...  Lecz niestety ja podałam prawdziwe dane , nazwisko, adres itp. Napisalam meila jak Panstwo piszą, ale obawiam się, ze to nie pomoże. Co zrobic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest do obejścia, zgłoś się do prawnika i on za Ciebie to załatwi, bo nie musisz tego płacić, a tym bardziej nie mogą straszyć Cie prokuratorem, ja już mam spokój, zapłaciłem 30 zł prawnikowi i gehenna się skończyła :) jakby ktoś chciał namiar do prawnika to zostawiam 507 514 444
Dziękuje za informacje. A z jakiego miasta jest ten prawnik?  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja założyłem konto na plikostradzie i nie wchodziłem długo na pocztę. teraz zobaczyłem, ze mam ponaglenia do zapłaty i straszą sądem. nie wiem co robić, bo nie podałem prawdziwych danych. Nawet nie pamiętam co tam wpisałem.
Ja identycznie! Na dodatek tak się wystraszyłam, że usunęłam mój email. Od tego czasu bardzo długo czytałam o plikostradzie w różnych źródłach.... inni mówią, że muszę odstąpić od umowy, a inni, że mam to wszystko ignorować... I w ciąż nie wiem co robić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...